Conan a jeho věk: Vlčí krev (Legendy o Kernovi, #1) Loren L. Coleman

ISBN:

Published:

Paperback

349 pages


Description

Conan a jeho věk: Vlčí krev (Legendy o Kernovi, #1)  by  Loren L. Coleman

Conan a jeho věk: Vlčí krev (Legendy o Kernovi, #1) by Loren L. Coleman
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 349 pages | ISBN: | 4.15 Mb

V dobách, kdy Conan byl králem, vybojovává v Cimmerii jeden osamělý válečník svůj vlastní odkaz… a rodí se nová legenda.Žádné jméno nevyvolává v mrazivých severních zemích takový strach jako jedno – Grimnir. Nordheimský nájezdník a živoucí bůhMoreV dobách, kdy Conan byl králem, vybojovává v Cimmerii jeden osamělý válečník svůj vlastní odkaz… a rodí se nová legenda.Žádné jméno nevyvolává v mrazivých severních zemích takový strach jako jedno – Grimnir.

Nordheimský nájezdník a živoucí bůh pustošení Vanirů. Jeho příchod je doprovázen dlouhou a zoufalou zimou škrtící Cimmerii, rodiště krále Conana, v mrazivém sevření. Zvěsti o Grimnirově divokosti se šíří spolu s uprchlíky, kteří roztroušeni po celé zemi hledají spásu před jeho hněvem.Mladík Kern z klanu Gaud, zvaný pro svůj vzhled Vlčí Oko, byl v rodné vesnici dlouho jen outsiderem.

Nyní je dokonce vyhnán a je odvržen klanem i pokrevními příbuznými. Jeho osudem je postavit se obávanému Grimnirovi a osvobodit zemi. Ale ani s věrnými přáteli či divokými bojovníky, kteří se shromáždili po jeho boku, neví, zda vede své lidi ke svobodě, nebo na jistou smrt. Rozhodnout může pouze krev – vlčí krev…První vzrušující dobrodružství zcela nové série příběhů odehrávajících se ve světě Conana Cimmeřana!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Conan a jeho věk: Vlčí krev (Legendy o Kernovi, #1)":


patrice-berchery-photographe.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us